Факультет романо-германських мов відзначає свою 11-ту річницю

01 лютого 2012

Святкування з нагоди тижня факультету романо-германських мов розпочалося 30 січня традиційною урочистою церемонією відкриття. У перший день насиченого розважальними, культурними та пізнавальними заходами тижня згадали про важливі досягнення викладачів та студентів за рік, які прославили факультет в Острозькій академії, Україні та закордоном. Відтак, факультетська «Книга рекордів Гіннеса» поповнилася новими успішними іменами. Ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник, вітаючи колег та спудеїв, зазначив: «Факультет — унікальний. Тут навчається щира та інтелігентна молодь, яка відрізняється від інших надзвичайною працелюбністю». З нагоди одинадцятої річниці факультету романо-германських мов, керівництво академії виділило додаткові кошти на закупівлю сучасної навчальної літератури для студентів.

Другого дня професорсько-викладацький склад та спудеї факультету романо-германських мов змінили свій стиль і навіть спробували себе в екстравагантних та епатажних образах. До акції «Зміни свій імідж» долучився голова Братства спудеїв Віктор Артеменко, який щорічно бере участь у заходах тижня факультету романо-германських мов. «Передусім хочу привітати усіх викладачів і студентів романо-германської філології з Днем народження факультету! Зважаючи на те, з яким розмахом факультет святкує, — зазначає голова Братства спудеїв, — то це — справді загальноакадемічна подія». Віктор Артеменко побажав іноземним філологам й надалі залишатися такими ж позитивними та креативними як вони є. «Я справді отримую насолоду від участі у заходах, які проводяться у рамках тижня факультету, — коментує голова студентського самоврядування Альма-матер. — Висловлюю щиру вдячність студентській раді факультету романо-германських мов за якісну та яскраву організацію усіх заходів».

Упродовж тижня всі охочі щодня мали можливість скуштувати традиційні страви англомовних та німецькомовних країн, а також Іспанії, Польщі та Франції. Студенти проводили виставку авторських фоторобіт на різні теми. У рамках тижня факультету проводили також ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови, конкурс перекладу, IV Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації». Святковий настрій організатори підтримували проведенням вечірки «Coffe House», кінопереглядів і грандіозними концертами та мистецькими шоу до Днів німецької та французької мов, а також корпоративною вечіркою. Знаковим пунктом у культурно-розважальній програмі тижня факультету став мюзикл «Живи життям наповну».

Факультет романо-германських мов відзначає свою 11-ту річницю Факультет романо-германських мов відзначає свою 11-ту річницю Факультет романо-германських мов відзначає свою 11-ту річницю