Острозька академія – учасник Євроатлантичного Форуму

31 січня 2012

Студенти факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА та викладач кафедри політології Л.В. Загребельна на запрошення Інституту Євро-Атлантичного співробітництва взяли участь у V Євроатлантичному Форумі «Україна та ЄС на порозі нової Угоди про асоціацію: вільна торгівля, енергетична безпека та демократія», що проходив 25-26 січня в місті Києві.

Захід відбувався у вигляді дискусій на теми: відносини між ЄС та Україною; Угода про Асоціацію між ЄС та Україною: перспективи імплементації; енергетичне співтовариство, енергетичний діалог та енергетична безпека; економічний розвиток, ділові відносини та умови для підприємницької діяльності.

Серед почесних учасників Форуму були:

- Стівен Ларабі, Голова департаменту Європейської безпеки дослідницького центру RAND, Вашингтон
- Петро Порошенко, колишній міністр закордонних справ України
- Жозе Мануел Пінту Тейшейра, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні
- Мікаель Борг-Хансен, Посол Королівства Данії в Україні
- Борис Тарасюк, Голова Комітету Верховної Ради України з питань Євроінтеграції
- Ганнес Шрайбер, керівник відділу політики, Представництво Європейського Союзу в Україні

Острозька академія – учасник Євроатлантичного Форуму