Німецькі «вечорниці» від факультету міжнародних відносин

27 січня 2012

Студенти другого, третього і четвертого курсів факультету міжнародних відносин провели театралізоване дійство, присвячене німецьким традиціям та звичаям святкування різдвяних та новорічних свят.

Уся концертна програма відбувалась німецькою мовою. Студенти намагались донести до глядачів найцікавіші моменти святкування зимових свят цієї країни. Актори продемонстрували чудові знання іноземної мови, розповідаючи цікаві історії та вірші німецькою.

Такі види роботи сприяють ефективності методик вивчення іноземної мови, а також наближують студентів до культури країн, мови яких вивчаються.

Німецькі «вечорниці» від факультету міжнародних відносин Німецькі «вечорниці» від факультету міжнародних відносин