День відкритих дверей на гуманітарному факультеті

26 січня 2012

26 січня на гуманітарному факультеті відбулася акція «Стань на день студентом». Цього дня Острозьку академію відвідали старшокласники, які за кілька місяців постануть перед вибором майбутнього навчального закладу. Географія учасників охоплювала різні куточки України, зокрема Рівненську, Волинську, Хмельницьку і Донецьку області.

Абітурієнти мали можливість поспілкуватися з деканом, завідувачами кафедр, викладачами, побували на студентському концерті, спробували студентської кухні у академічній їдальні, побували у студмістечку, де оцінили умови проживання студентів. Гості також відвідали заняття в Острозькій академії. Завершилася акція традиційною екскурсією університетом.

«Такі акції допомагають нам — школярам зробити правильний вибір. По-перше, ми насправді побачили, яким є студентське життя, побувавши у гуртожитку, студентській їдальні, поспілкувавшись з різними студентами; по-друге, ми тепер на практиці знаємо, що таке лекції і практичні заняття; по-третє, кожен зміг оцінити, чи дійсно добре орієнтується серед великої кількості професій», — розповідає одинадцятикласник з Рівного Олександр Волошин.