Англійську мову вивчають оригінальним способом

26 січня 2012

25 січня в Острозькій академії відбулося засідання англомовного клубу для студентів економічного факультету на тематику «Business and leisure» (бізнес та дозвілля), ініціатором якого була Лілія Король.

До програми заходу увійшли розважальні та інтелектуальні конкурси, логічні ігри та вікторини, організовані студентами четвертого курсу економічного факультету. Метою засідання було поєднання професійної діяльності з дозвіллям в оригінальний спосіб активного відпочинку.

У результаті учасники не тільки розглянули актуальні питання у сфері економіки, а й розважилися та отримали як і корисний досвід, так і приємні враження.

Англійську мову вивчають в оригінальний спосіб Англійську мову вивчають в оригінальний спосіб