Факультет романо-германських мов відчинив свої двері майбутнім абітурієнтам

25 січня 2012

Учні випускних класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв 25 січня взяли участь в акції факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» «Сьогодні я — учень, завтра — студент». Стати на день студентами факультету романо-германських мов виявили бажання учні з різних куточків Рівненщини та навіть кількох сусідніх регіонів.

Потенційні абітурієнти мали нагоду повноцінно прожити день за графіком студента романо-германських мов. Насичений день складався із практичних занять, відвідин ресурсного центру, а окрім того учні перевірили свій рівень володіння англійською мовою, складаючи пробний тест в локальній мережі Moodle. Під час інтерактивного спілкування із викладачами та студентами на неформальному Сoffe House школярі цікавилися докладнішими відомостями про університет та факультет, отримали необхідну інформацію про особливості навчального процесу, перспективи навчання на факультеті романо-германських мов, умови вступу та правила прийому документів на 2012–2013 навчальний рік.

На завершення організатори провели учням екскурсію Національним університетом «Острозька академія» та продемонстрували презентацію найяскравіших моментів студентського життя на факультеті романо-германських мов.