Інтелектуальне спілкування з Ларисою Івшиною

24.01.2012

Національний університет «Острозька академія» 24 січня відвідала головний редактор щоденної всеукраїнської газети «День», громадський та політичний діяч, почесний академік Острозького академічного братства, член наглядової ради НаУОА та щирий друг альма-матер Лариса Івшина.

Візити Лариси Івшиної до Острозької академії з нагоди Дня соборності вже стали традиційними. Цьогорічна зустріч розпочалася з вітального слова Лариси Івшиної щодо перепризначення Ігоря Пасічника на посаду ректора Національного університету «Острозька академія». З цієї нагоди головний редактор газети «День» подарувала Ігорю Демидовичу видання «Бібліотеки газети «День» «Сила м’якого знака» та дизайнерську клубну хустку, спеціально виготовлену до 15-річчя «Дня». Лариса Олексіївна подякувала ректору та студентам за плідну співпрацю, за активні відгуки на ініціативи «Дня». У свою чергу «День» також підтримував Острозьку академію у відзначенні 2010 року князя Василя-Костянтина Острозького, ініціативі відзначення 1160-річчя української державності. Історія дружби газети «День» та Острозької академії справді тривала і знайшла своє писемне вираження у товстій теці з друкованими матеріалами видання про альма-матер під назвою «Волинський роман „Дня“ та Острозької академії», яку редакція «Дня» раніше подарувала академії.

Зустріч, що тривала понад дві пари, проходила у формі конструктивного діалогу студентів та Лариси Івшиної. Під час спілкування студенти були особливо активними і поставили аж 28 запитань. Спудеїв цікавили питання української історії, журналістики, українського суспільства, про важливість громадянської позиції і про інтелектуальні проекти газети «День». За найкращі питання студенти отримали цінні подарунки від Лариси Івшиної. 8 студентів були відзначені книгами «Сила м’якого знака», фотоальманахами «Жива історія» та унікальними календарями «Дня». Утім, за словами студентів, найбільшою нагородою для них було саме інтелектуальне спілкування з Ларисою Івшиною.

Завершилася зустріч запрошенням Лариси Івшиної до подальшої розмови: «Сподіваюся на продовження спілкування на шпальтах газети, на сайті «Україна Incognita» та у «Літній школі журналістики «Дня», — сказала на завершення Лариса Івшина.

На пам’ять про чергову зустріч зі спудеями Острозької академії Лариса Івшина повезла у Київ картину художниці Галини Черниш «Волинська Петраківка», яку їй подарував Ігор Пасічник.

Інтелектуальне спілкування з Ларисою Івшиною Інтелектуальне спілкування з Ларисою Івшиною Інтелектуальне спілкування з Ларисою Івшиною