Острозька академія відзначила День Соборності України

24 січня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 23 січня студенти взяли участь у загальноакадемічному флеш-мобі з нагоди Дня Соборності України.

Спудеї вшанували урочисте проголошення 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві універсалу про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у соборну Україну. Офіційно в Україні це свято відзначають з 1999 року. Взявшись за руки, кожен з учасників став символом об’єднання нашої Батьківщини. Також студенти виразили свою любов до України та дух братерства і цим підтримали багаторічну традицію «живих ланцюгів». Як відомо, перший такий ланцюг об’єднав Київ та Львів. Це стало символом духовної єдності людей східних і західних земель України.

Наприкінці флеш-мобу ланцюг доповнився жовто-блакитними стрічками, які були своєрідним вираженням патріотизму кожного з учасників. На згадку про захід вони отримали невеликі частинки цієї стрічки.

Острозька академія відзначила День Соборності України Острозька академія відзначила День Соборності України Острозька академія відзначила День Соборності України