Засідання круглого столу з питань гендерної політики

24 січня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 23 січня відбулося засідання круглого столу з питань ювенальної юстиції та гендерної рівності. Під час заходу, зокрема, розглядалася проблема щодо збільшення прав і свобод сексуальних меншин в Україні та світі. В обговоренні взяли участь представники багатьох регіонів України — викладачі університетів, священнослужителі тощо.

Із науковими доповідями виступили начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Іван Вєтров, старший помічник прокурора Рівненської області Ольга Крот, викладач кафедри анатомії Львівського національного університету Назарій Блищак, кандидат економічних наук Львівської державної фінансової академії Тетяна Полянчич, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія», професор Василь Жуковський.

Із заключним словом виступив ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник. За результатами засідання був озвучений проект резолюції. У перспективі заплановано проведення круглого столу на всеукраїнському рівні за участю представників Адміністрації Президента України.

Засідання круглого столу з питань гендерної політики Засідання круглого столу з питань гендерної політики Засідання круглого столу з питань гендерної політики