Новорічний концерт в Острозькій академії

20 січня 2012

У студентському клубі Національного університету «Острозька академія» 19 січня відбувся новорічний концерт за участю студентів, викладачів та учасників українсько-канадської обмінної програми «Канада. Світ. Молодь».

Глядачів розважали колектив народного танцю «Спалах» та колектив спортивно-бального танцю «Реверс», рок-гурт «ПостСкриптум», Мар’яна Ковалюк, Наталія Коваль, Ольга Кушнер, Юлія Шустак, Володимир Конончук та Олександр Дейнека. Також на сцену вийшов хоровий колектив Острозької академії, який разом із учасниками обмінної програми виконав «We Wish You a Merry Christmas», а перед тим канадські та українські учасники «CWY. Острог» заспівали колядку англійською мовою та щедрівку українською.

Усі номери створили в залі особливу новорічну атмосферу і попри те, що навчання уже розпочалося, вони змогли на майже дві години повернути всіх у казку.

Новорічний концерт в Острозькій академії Новорічний концерт в Острозькій академії Новорічний концерт в Острозькій академії