В Острозькій академії відкрили колекцію книг Миколи Жулинського

16 січня 2012

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відкрили колекцію книг директора Інституту літератури імені Тараса Шевченка, Почесного академіка Острозького академічного братства, співголови Наглядової ради НаУОА Миколи Жулинського.

В Острозькій академії до Миколи Григоровича ставляться з особливою шаною та повагою. Його візити до університету, одухотворені глибокою мудрістю лекції першокурсникам у День знань, вже стали доброю традицією. Ще з самого початку Микола Жулинський стояв біля витоків відродження Острозької академії і всіляко підтримував становлення університету. Зокрема, чималу частину фонду наукової бібліотеки академії становлять книги, подаровані Миколою Григоровичем.

Не обійшлося й цього разу без приємних сюрпризів. Завітавши до Острозької академії напередодні Старого Нового року, Микола Жулинський знову подарував книги, які стосуються переважно літературознавства, історії України тощо.

За його участі, цього ж дня, відбулося урочисте відкриття колекції книг, до якої увійшли кращі видання, презентовані видатним науковцем.

Символічною окрасою колекції став портрет Тараса Шевченка, який гість привіз із собою також у якості подарунка.

В Острозькій академії відкрили колекцію книг Миколи Жулинського В Острозькій академії відкрили колекцію книг Миколи Жулинського В Острозькій академії відкрили колекцію книг Миколи Жулинського