Change Image Day на факультеті романо-германських мов

01 лютого 2012

Студенти та викладачі Острозької академії на один день змінили свій імідж. Акція, що вже стала доброю традицією в університеті, відбулася 31 січня у рамках святкування тижня факультету романо-германських мов.

Шахеризада, світська леді, дівчина-весна, східні красуні, циганка, покоївки, пірати — і це далеко не всі образи, які можна було побачити цього дня в Острозькій академії. «Моїм образом була весна! Я думаю, що це не дивно, сама природа навіяла мені, ким бути. Насправді придумати образ не так вже й важко, іноді проблеми виникають, коли шукаєш одяг. Та це не секрет, що факультет романо-германських мов — це велика сім’я і завжди є можливість знайти те, що тобі потрібно», — ділиться враженнями другокурсниця факультету романо-германських мов Олена Шустерук.

До акції долучилися також викладачі. Своїх наставників студенти мали можливість побачити в образах лижника, лікаря, казкових героїв тощо.

Change Image Day на факультеті романо-германських мов Change Image Day на факультеті романо-германських мов Change Image Day на факультеті романо-германських мов