Студентка Острозької академії — учасник Вищої політичної школи

30 червня 2011

Студентка четвертого курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Національного університету «Острозька академія» Анна Вакуленко взяла участь у семінарі другого етапу Вищої політичної школи — нові принципи лідерства.

Цього року тема і гасло заходу — «Зазирни в майбутнє — це твої мрії». Реалізований проект Центром політичних студій та аналітики за підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.

Протягом шести днів представники з різних регіонів України, які були об’єднані в 2 групи, загальною кількістю 60 чоловік, на південному узбережжі Криму вчилися мріяти та конструювати майбутнє. Філософ та футуролог Сергій Дацюк, директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар, керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге, директор Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран мотивували учасників до пошуку, відчуття та бачення нових вимірів та горизонтів майбутнього. Учасникам пощастило подумки перенестися у світ без держав, осягнути можливі його варіанти розвитку, спроектувати політичні, економічні, інформаційні та культурні аспекти майбутнього, почати шукати відповіді на виклики, які стоять перед людством: екологічні, демографічні, енергетичні та інші проблеми.

Як зазначив директор ГО «Центр політичних студій та аналітики» Віктор Таран: «Вища політична школа — це мрія, яку ми здійснили. Це дійсно той проект, який дозволяє навчати молодих людей новим прагненням, цінностям, базовим уявленням, принципам — формуванню мислячої молоді, мислячої еліти».