Vivat градуантам Острозької академії — 2011!

29 червня 2011

Урочиста церемонія посвяти у магістри та спеціалісти «Конвокація-2011» відбулася в Національному університеті «Острозька академія» 25 червня.

Понад 370 випускників цьогоріч отримали дипломи. Привітати їх з такою важливою подією завітали депутат Рівненської обласної ради, кандидат економічних наук, протектор Острозької академії Роман Василишин, міський голова м. Острога Олександр Шикер та керуючий справами Рівненської обласної ради, Заслужений юрист України Микола Яцюк.

Також за традицією у заході взяли участь такі відомі персонажі, як засновник академії князь Василь-Костянтин Острозький та фундаторка цього культурно-освітнього осередку княжна Гальшка Острозька.

Після святкової церемонії випускники на чолі з ректором Ігорем Пасічником та в супроводі деканів і викладачів дружнім ланцюжком пройшли Острозькою академією, що символізувало прощання з Альма-матер.