Міжнародний пленер «Перлини Рівненщини»

26 серпня 2011

Вже п’ятий рік поспіль Острозька академія приймає гостей зі всієї України та з-за кордону. Цього літа плеяда художників за традицією зібралася в університеті на Міжнародний пленер «Перлини Рівненщини», метою якого було відтворення навколишніх краєвидів області.

Цьогоріч у пленері взяло участь 11 художників, серед яких як постійні учасники — Тетяна Лукашевич, Віктор Гвоздинський, Василь Красьоха, — так і художники, які відвідали Острог вперше. Протягом 10-ти днів митці побували в історичних місцях Рівненщини: Острозі, Дермані, Межиричі та Пересопниці.

Результатом праці художників стала попленерова виставка, що відкрилася в підземній художній галереї Острозької академії 20 серпня. Всі зали галереї заповнили яскраві неординарні полотна. Присутні на виставці відмітили, що цьогорічний пленер став дуже цікавим і результативним.

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник, виступаючи перед гостями, відзначив високий рівень представлених робіт і запросив митців організувати свої персональні виставки в галереї.

Частину своїх робіт учасники пленеру подарували Острозькій академії, нещодавно створеному музею у Пересопниці та Рівненському обласному краєзнавчому музею.