«Лідерами не народжуються, ними стають!»

25 березня 2011

В рамках проекту «Школа студентського лідерства» в Острозькій академії відбувся тренінг «Лідерство як стиль життя». Тренінг провела випускниця Острозької академії, директор тренінгової компанії «Guru Center» - Ірина Слута. Серед учасників тренінгу - студенти різних факультетів та курсів.

Упродовж тренінгу учасники мали змогу створити коучингове коло, визначити пріоритети, дізнались про необхідні лідеру якості та риси. Студенти також обговорили разом з тренером проблеми лідерства та змогли поставити пані Ірині свої запитання.

Проект «Школа студентського лідерства» реалізується в Острозькій академії з листопада 2010 року. Організатор проекту - Братство спудеїв, координатор - студентка факультету політико-інформаційного менеджменту Будько Юлія. Проект має на меті активізувати студентську молодь та знайти ініціативних людей, які мають ідеї та прагнут їх реалізувати.