Презентація книги Галини Гандзілевської в Острозькій академії

25 березня 2011

Яскравою подією тижня стала презентація книги Галини Гандзілевської  під назвою «Театр і драматерапія у груповій роботі», яка відбулась 23 березня в Острозькій академії. Ця книжка є також посібником для вивчення курсів «Психодрама» та «Театр як соціокультурний феномен».

Приємним сюрпризом для присутніх на презентації стала не лише інформація про тематику, зміст та призначення книги, але й концерт, який підготувало для гостей молоде покоління.