У культурологів з’явилася інтернет-сторінка

25 січня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» створили інтернет-сторінку, присвячену культурології. Розміщена вона у мережі Інтернет за адресою http://kulturolog.org.ua. Ініціатор та загальний координатор цього проекту – викладач кафедри культурології та філософії НаУОА Дмитро Шевчук, виконання ж технічних заходів, пов’язаних із функціонуванням сторінки, та загальне адміністрування здійснює студент четвертого курсу спеціальності «культурологія» Андрій Черуха.

«У певний момент у нас постала потреба створення такого сайту, який би інтегрував культурологів НаУОА (як тперішніх студентів, так і випускників), сприяв популяризації культурології як науки, а також виконував би функцію своєрідної інтернет-дошки нашої спеціальності: інформував студентів та викладачів про наукові заходи, звертав увагу на цікаві книжкові видання тощо. На сайті передбачається розміщення матеріалів до курсів, наукових статей, рецензій, а також матеріалів, що дозволять відвідувачам сторінки більше дізнатися про Острог та Острозьку академію. Цьогоріч ми будемо вдруге проводити інтернет-конференцію, присвячену інформаційному суспільству. Тож плануємо, що ця інтернет-сторінка стане платформою для дискусій у межах цієї конференції», – розповідає Дмитро Шевчук.

Ідея та формат сайту передбачає, що брати участь у його творенні, а також у заходах, пов’язаних із його роботою, наприклад, в інтернет-конференції, можуть не лише культурологи. Тож творці сайту запрошують усіх охочих до співпраці.