Олександр Ірванець святкував своє 50-річчя у Острозькій академії

25 січня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч із відомим письменником Олександром Ірванцем з нагоди його 50-річчя. «Якби мене спитали, що ви будете робити, коли дізнаєтесь, що завтра настане кінець світу, я би відповів, що читатиму лекції у Острозькій академії», – заявив ювіляр у вступній промові.

Дійство транслювалося на радіо «Свобода» у прямому ефірі. Щоб привітати Олександра Васильовича, на захід завітали письменник та перший проректор НаУОА Петро Кралюк, член Національної  спілки письменників та викладач Острозької академії Олександр Криловець, поет та перекладач Андрій Бондар, літературний критик та есеїст Олександр Бойченко і патріарх літературної групи «Бу-Ба-Бу» Юрій Андрухович. Також під час зустрічі прозвучала ода, присвячена ювіляру, на слова Олександра Криловця і музику Олександри Пахмутової.

Знаний своєю епатажною репутацією Ірванець і цього разу не втримався від того, щоб вразити публіку. Його маска Спайдермена промовисто довела усім, що дух  «Бу-Ба-Бу» у тілі поета іще міцний.