Культурологи відзначили своє професійне свято

24 березня 2011

Кафедра культурології відзначала своє професійне свято – День культуролога, офіційне святкування якого проходило 24 березня в Національному університеті «Острозька академія». Студенти, викладачі та гості університету могли відчути святкову атмосферу, яка панувала у стінах альма-матер.

Протягом дня всі бажаючі мали змогу відвідати: виставку-продаж книг та виставку світлин і біжутерії ручної роботи Діани
Білоконенко, що проходили в центральному корпусі НаУОА. Водночас в старомонастирському корпусі університету можна було побачити світлини (фотороботи викладача кафедри культурології та філософії Жанни Янковської і художні роботи Уляни Трохимчук). т

Родзинкою фотовиставки стали світлини з дитинства викладачів кафедри культурології під назвою «Вони теж були дітьми». Закінчиться відзначання Дня культуролога святковою вечіркою під назвою «White party», що відбудеться в КМЦ.