Студенти психологи вивчатимуть українську жестову мову

24 березня 2011

Студенти психологи Національного університету «Острозька академія» першого та другого курсів розпочали вивчення української мови жестів. Починаючи з 15 березня вони протягом наступних трьох місяців зустрічатимуться тричі на тиждень для того, щоб оволодіти основами мови сурдоперекладу з метою подальшого проведення психокорекційної роботи в Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів із глухонімими дітьми молодшої та середньої шкільної ланки.

Для викладання сурдомови до академії запросили вихователя школи Нелю Матвійчук, яка окрім сурдомови, навчає студентів також алфавіту – дактилю та позначення слів, необхідних для повноцінного спілкування з учнями молодшого шкільного віку.

Як зазначила викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін Галина Гандзілевська: «На сьогодні спеціалісти психологи із знанням мови глухонімих є надзвичайною рідкістю, а тому нашим студенам буде корисно отримати такі знання.»