Студенти Острозької академії прослухали лекції з «Основ християнської етики»

17 березня 2011

Протягом навчального тижня, а саме з 14 по 18 березня, студенти Острозької академії слухали курс лекцій з «Основ християнської етики», ініційований деканатом гуманітарного факультету. Метою проведення такого курсу було ознайомлення студентів із засадами християнської етики та моралі, Божої заповіді, розмірковування над засадами людського правдивого буття, над сутністю Творця і творіння, витворення правдивого у правдивому аспекті цього світу, не спотвореного облудою та гріхом.

Курс лекцій читала кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Луцького національного технічного університету Антоніна Євтонюк.

В Острозькій академії лекції читались у незвичайний спосіб, а саме у контексті інтерактивну. Адже, як говорить лектор з християнської етики: «Читаючи лекцію, хочеться і поспілкуватися зі студентами, так би мовити задля того, щоб вони оцінили своє життя з точки зору християнства. Щоб вони знали і розуміли, що на їхні терези буття поклали безсмертну душу і скінченність фізичного існування». Головним завдання цього курсу, як вважає пані Антоніна є сказати про те, що християнство має початок, але ніколи не буде мати кінця.

По завершенні курсу усі студенти, які відвідували ці лекції, отримають сертифікати з «Основ християнської етики».