Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України висловило офіційну подяку Братству спудеїв

24 березня 2011

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України офіційно привітало учасників, гостей та організаторів III Конгресу Національного студентського союзу, який пройшов в стінах Національного університету «Острозька академія», та висловило подяку Братству спудеїв Острозької академїі та Національному студентському союзу за ініціативу щодо проведення заходу.

У листі заступника Міністра Петра Кулікова зазначається: «Сьогодні становлення студентського руху сприяє активізації молоді в усіх галузях, руху нашої держави уперед. Без самовідданої й цілеспрямованої діяльності студентських об’єднань, органів студентського самоврядування та просто активних студентів неможлива подальша інтеграція до Європейського простору вищої освіти. Сьогоднішня Ваша зустріч – унікальна можливість для студентів з різних міст України та закордону зібратися разом і обмінятися досвідом».