Вечір духовної музики

24 лютого 2011

24 лютого відбувся концерт  духовної  музики, присвячений творчості видатного українського композитора Миколи Леонтовича. Твори звучали у виконанні хору «Благовість» студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького.

Микола Леонтович був майстром хорових мініатюр, різьбярем у музиці. Його твори - це перлини! Публіка була в захваті від щедрівки «В полі, в полі» та від музичних творів «Дударик» і «Ми бачили світло істини».

Ажурність і гармонійність створили атмосферу святості. Проте найкращим твором була «Молитва», виконана на початку виступу.
Гостем заходу був письменник Олесь Ундір. На завершення  Василь Жуковський, декан гуманітарного факультету, поділився думками з публікою: «Моя душа підноситься і радіє. Хор якісно змінився. Це вже творчий колектив».