Острозька академія відзначала 140 річницю з дня народження Лесі Українки у «театрі»

24 лютого 2011

Вже втретє поспіль «Театр у кошику» приїздить в Острозьку академію зі своїми постановками. 24 лютого у культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» професорсько-викладацький склад університету та студенти мали змогу побачити постановку п’єси Лесі Українки «На полі крові», приурочену 140-річчю від дня народження Лариси Косач. Львівські театрали – бажані гості альма-матер. Приїздять львів’яни на запрошення союзу «ПЛИТА», які вже давно налагодили тісні контакти з Творчою майстернею «Театр у кошику» Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

Моновистава тривала понад годину, після чого відбулися обговорення та обмін думками аудиторії з актрисою. Вистава пройшла зі справжнім аншлагом. Попри те, що вхід був вільним, не всі охочі змогли побачити витвір сучасного театру. У залі не було жодного вільного місця, а прийти на виступ театру, відомого на світових театральних підмостках, змогли лише ті, хто своєчасно звернувся за запрошеннями. Актриса театру Лідія Данильчук зазначила, що для неї є надзвичайною приємністю грати для студентів Острозької академії. «Публіка - справді вдячна і в змозі осмислено сприймати все, що відбувається на сцені» - відзначила заслужена артистка України. Єдине, що її непокоїть: «Декорації доводиться привозити аж зі Львова, а місцева сцена не обладнана належним чином. Ці прикрі моменти роблять зустрічі з острозькими любителями театру рідшими. Напередодні свята сценічної виразності та експресії, актриса театру Лідія Данильчук читала поезію поціновувачам творчості Лесі Українки в Острозькій академії.