91% випускників Острозької академії працевлаштовано!

23 червня 2011

Національний університет «Острозька академія» взяв участь у зустрічі керівництва Рівненської обласної ради із роботодавцями.

Захід відбувся 21 червня за ініціативи голови постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури та духовності Світлани Левицької. На порядку денному стояло одне важливе питання: «Стан зайнятості випускників вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації в Рівненській області та шляхи покращення працевлаштування молодих кадрів».

Свої думки щодо наявних проблем у цій сфері, а також пропозиції щодо пошуку шляхів їх вирішення висловили заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Чуприна, голова постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури та духовності Світлана Левицька, директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Вєтров, начальник відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Михайло Волинець, президент Рівненської торгово-економічної палати Микола Ярощук.

Про стан зайнятості власних випускників та шляхи покращення працевлаштування молодих кадрів доповіли представники трьох вищих навчальних закладів Рівненщини: Національного університету «Острозька академія», Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету водного господарства та природокористування.

У Національному університеті «Острозька академія» проблема працевлаштування випускників не є наріжною, оскільки абсолютна більшість із них після закінчення університету знаходить місце роботи. Зокрема, у 2010 році випустилося 290 студентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» та «магістр». З них працевлаштовано 91%.