Студенти академії обговорили проект нового закону про вищу освіту

22 березня 2011

У ході міжнародного форуму органів студентського самоврядування «Здобутки, уроки та перспективи розвитку українського студентського руху», організованого Братством спудеїв НаУ «Острозька академія» спільно із Національним студентським союзом (НСС), який відбувся 18 березня, представники студентської молоді обговорили проект нового закону про вищу освіту. Після активних дискусій учасники запропонували своє власне бачення і пропозиції з приводу змін та покращення «основного» документу студентства. І, що найважливіше, обговорили стратегію подальших дій у боротьбі за права студента.

В межах Форуму відбувся також III Конгрес Національного студентського союзу, на якому присутні заслухали звіти членів Виконавчого комітету, Контрольно-ревізійної комісії, голів Координайційних рад НСС. Також учасники форуму обрали новий склад вищезазначених статутних органів.

Про здобутки, уроки та перспективи розвитку українського студентського руху розповів президент НСС Анатолій Ігнатович та висловив бажання і надалі виконувати його основну функцію – активізацію студентської молоді.