Презентація композиції «Думи мої…»

22 березня 2011

Студентський народний академічний хор Національного університету «Острозька академія» представив літературно-музичну композицію «Думи  мої…» у рамках вечора пам’яті Тараса Шевченка.

Упродовж вечора учасники хору відтворювали сцени із життя великого поета і художника за допомогою театральних мініатюр, записів біографії Кобзаря, поезії, пісні та фотографії. Студенти-хористи декламували вірші поета, виконали пісні на твори «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші, демонстрували фото картин Тараса Шевченка.

Велику увагу студенти-організатори звернули на творчий шлях Кобзаря як художника, окресливши періоди малярської творчості конкретними  віхами біографії та перипетіями життя поета.

Святкову атмосферу прикрашали вишукані образи учасників хору.