Вечір вшанування пам’яті професора Миколи Ковальського

22 березня 2011

Вечір вшанування пам’яті Миколи Ковальського став яскравою подією у житті академії. Не лише тому, що на зустріч зібрались вихованці та студенти українського історика, доктора історичних наук та професора, але й тому, що донька академіка передала в дар Науковій бібліотеці Острозької академії унікальну колекцію книг Миколи Павловича.

Модератором заходу стала декан факультету міжнародних відносин, доктор історичних наук Алла Атаманенко. З доповіддю про життєвий і творчий шлях вченого виступив доцент кафедри історії Микола Близняк. Своїми спогадами про Вчителя, Вченого, Людину поділилися викладачі факультету міжнародних відносин: доцент кафедри історії Віктор Атаманенко, професор кафедри країнознавства Петро Кулаковський, професор кафедри історії Віталій Яремчук, доцент кафедри країнознавства Іван Шишкін, професор, завідувач кафедри історії Володимир Трофимович, проректор з навчальної та наукової  роботи, професор Петро Кралюк.

Зустріч засвідчила єдність учнів Миколи Ковальського, їх повагу до свого Вчителя і відданість його науковим ідеям. Студенти факультету міжнародних відносин  з великим зацікавленням слухали теплі й захоплюючі спогади про професора Миколу Ковальського.