Вечір краси та елегантності в Острозькій академії

22 лютого 2011

22 лютого студенти Острозької академії мали змогу насолодитися мелодійними ритмами вальсу, виступами танцювальних колективів та  сольних виконавців, а також стати гостями легендарного Віденського балу, який уже традиційно проводиться у стінах університету за сприяння факультету романо-германських мов. Музичний супровід вечора студентам подарував Камерний оркестр Рівненської обласної філармонії. Упродовж вечора на паркет запрошувалися гості, танцювальні колективи «Реверс», «Шарм» із пристрасними танго та різноплановими постановками вальсу.

На академічний бал завітали учасники програми «Канада-Світ-Молодь», які також показали майстерність своїх танців на паркеті. Впродовж усього вечора господарі балу спостерігали за усіма парами – їхньою грацією, спілкуванням, вишуканістю манер та, звичайно ж, умінням танцювати. За їхнім рішенням наприкінці свята були визначені найкращі пари балу.

Студенти Острозької академії вже вкотре підтвердили, що бальний танець – це не тільки елегантне та гарне видовище, але й ефективний засіб морального та естетичного виховання.