У кращих традиціях інтелектуального спілкування

21 січня 2011

День соборності України в Острозькій академії традиційно відзначається приїздом головного редактора газети "День" Лариси Івшиної. Цьогоріч темою спілкування Лариси Олексіївни зі студентами були основи журналістської майстерності.

Пані Івшина стала викладачем Острозької академії і читатиме на цю тему курс лекцій студентам-журналістам. Але послухати про українську журналістику та вміння раціонально мислити прийшли не лише ті, хто планує пов'язати своє майбутнє із цією професією. День "Дня" в Острозькій академії продовжився засіданням Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді. Студенти та журналісти газети "День" Ольга Решетилова, Іван Капсамун, Марія Томак обговорювали проблему культурної реінтеграції України в Європу. Наступного дня учасники Острозького клубу поїхали до Рівного та взяли участь у "живому ланцюзі" до Дня соборності. Також вони відвідали Музей Уласа Самчука та Музей Бурштину.