Круглий стіл за участі суддів Конституційного Суду України в Острозькій академії

20 червня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 17 червня в рамках заходів з нагоди 15-річчя Конституційного Суду України відбувся круглий стіл на тему «Акти Конституційного Суду України як джерело права».

Головна мета заходу, який проводився за ініціативи Постійної комісії Конституційного Суду України з питань наукового та інформаційного забезпечення, — організація широкого обговорення серед науковців та юристів-практиків актуальних проблем конституційного судочинства в Україні.

У роботі круглого столу взяли участь ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник, судді Конституційного Суду України, професорсько-викладацький склад та студенти Острозької академії.

У ході круглого столу із доповідями виступили судді Конституційного Суду України Юрій Баулін, Михайло Колос, Петро Стецюк, академік Національної академії правових наук України Олександр Скрипнюк, завідувач центру теоретичних проблем законотворчості Інституту держави і права імені В. Корецького НАН України Олексій Ющик. В обговоренні доповідей прийняли участь також представники професорсько-викладацького складу правничого факультету Острозької академії, а також студенти університету.

Учасники дискусії обговорювали питання аксіологічних властивостей актів Конституційного Суду України, правових актів як джерела конституційного права України, впливу рішень Конституційного Суду України на розвиток українського кримінального права.

На завершення зустрічі організатори круглого столу подякували його учасникам за високопрофесійний діалог та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.