Острозькі студенти — призери президентського конкурсу

20.06.2011

Студенти Острозької академії стали призерами конкурсу Леоніда Кучми «Україна: 20 років державотворення». Ліна Тимощук, студентка ІІ курсу факультету романо-германських мов, стала лауреатом Другої премії і справедливо увійшла до числа 20-ти лідерів конкурсу. Серед сотні найкращих були також відзначені Юрій Микитюк, студент ІІ курсу факультету політико-інформаційного менеджменту, та Марія Троцюк, студентка ІV курсу факультету політико-інформаційного менеджменту.

Конференція із підбиття підсумків конкурсу на тему: «Україна: 20 років державотворення», оголошеного Інститутом стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» відбулася 17 червня у Київському національниму університеті імені Тараса Шевченка.

Відкрив конференцію ректор КНУ ім.Т. Шевченка Леонід Губерський. Леонід Кучма виступив з промовою «20-річчя незалежності України: результати державотворення в оцінках молоді». Далі виголосили свої доповіді студенти українських ВНЗ, які брали участь у конкурсі. Закінчилася конференція нагородженням переможців стипендіями Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та врученням дипломів.

Мета конкурсу полягала у вивченні (шляхом анкетного опитування) ставлення молоді до 20-ї річниці Незалежності України, оцінки молодими людьми результатів державотворення, суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, а також їх бачення шляхів подальшого розвитку держави. Конкурс викликав гучний резонанс у студентському середовищі. У ньому взяли участь 1100 студентів віком від 16 до 25 років із 119 університетів усіх регіонів України. Конкурсна комісія із 5 фахових докторів наук визначила безпрецедентне число переможців — близько 100 чоловік, які взяли участь у конференції. Перші 5 рейтингових позицій нагороджені Першою премією, наступні 15 — Другою, 30 — Третьою премією конкурсу «Україна: 20 років державотворення». Решта 50 учасників отримали заохочувальні премії кратні розміру стипендії Президентського фонду «Україна».