Відбувся другий тренінг «Школи студентського лідерства»

20 січня 2011

В Острозькій академії відбулося друге заняття в рамках проекту Братства спудеїв «Школа Студентського Лідерства». Тренінг пройшов на тему «Тайм-менеджмент та постановка цілей».

Тренером заняття була студентка гуманітарного факультету НаУОА Тетяна Кучерук, яка закінчила програму Київського гештальт-університету за напрямом «Тілесно-орієнтована психотерапія у гештальт-підході» на базі психологічного центру організаційного й особистісного розвитку «Ніка». Учасники тренінгу мали змогу проаналізувати використання свого часу та обставини, що на нього впливають. Також вони спробували визначити сильні та слабкі аспекти свого "Я", сформувати образ року, що почався, та розпланувати самореалізацію впродовж нього. Тренінг пройшов у теплій та дружній атмосфері й, на думку учасників, допоміг їм ще більше себе пізнати та зробити крок назустріч самореалізації.