Магістр Канзаського університету зустрівся зі студентами Острозької академії

19 жовтня 2011

Випускник Національного університету «Острозька академія», магістр Канзаського університету Дмитро Панчук відвідав свою альма-матер, щоб поділитися зі студентами досвідом навчання у Сполучених штатах Америки.

Дмитро Панчук презентував острозьким спудеям стипендіальну програму ім. Едмунда Маскі (Muskie) і розповів детальніше про можливості та переваги навчання на магістерських і бакалаврських програмах в університетах США. Будучи студентом п’ятого курсу факультету романо-германських мов, він подав заявку на участь в обмінній програмі Muskie, а сьогодні вже має ступінь магістра у сфері державного управління.

Також Дмитро зазначив, що попередній досвід навчання в Острозькій академії дуже допоміг йому в США: «Завдяки участі у роботі органів студентського самоврядування в університеті мені вдалося пройти на програму з державного управління. Свого часу я був студентським деканом на факультеті романо-германських мов. Цей досвід виявився дуже корисним, коли мене обрали сенатором у студентську раду Канзаського університету і, коли згодом я був обраний до Кабінету (виконавчий орган) директором із міжкультурних питань».

Наприкінці зустрічі зі спудеями Дмитро Панчук побажав їм не зосереджуватися виключно на навчанні, правильно розставляти пріоритети та бути активними учасниками життя академії, адже це допоможе не тільки альма-матер, а і їм самим.