День словника в Острозькій академії

19 жовтня 2011

За ініціативи завідувача кафедри англійської мови та літератури Лесі Коцюк та студентської ради факультету романо-германських мов 18 жовтня у Національному університеті «Острозька академія» відбулося святкування Дня словника. Ця традиція прийшла до нас із Сполучених штатів Америки і присвячена пам’яті Ноя Вебстера, «батька» американського словника.

Впродовж всього дня у Національному університеті «Острозька академія» діяла відкрита виставка словників. Експозиція складалася з численних видань словників, що завжди доступні студентам у ресурсному центрі університету.

Також у рамках святкування відбулася презентація «Практичного англо-українського словника фразеологічних синонімів». Книгу представляли автори-упорядники — завідувач академічної науково-практичної лабораторії «LEXILAB», кандидат філологічних наук Леся Коцюк та представник Львівського лінгвістичного центру Тарас Береза.

Презентація проходила у формі інтерактивного спілкування з присутніми на заході студентами та конкурсів на знання англійських ідіом.

Завершилося святкування Дня словника в Острозькій академії вечором «Dictionary Fiesta». Студенти брали участь у командних змаганнях на здатність швидко та якісно користуватися словниками — вони шукали значення сталих виразів та цікавих слів. Тарас Береза нагородив команди-переможці пам’ятними призами і запросив всіх охочих відвідати семінар на тему академічного письма, який він планує провести в Острозькій академії.