Юні знавці Біблії змагалися в Острозькій академії

18 березня 2011

В Острозькій академії стартувала IV Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Цьогоріч вона присвячена 450-річчю Пересопницького Євангелія та 430 річниці Острозької Біблії.

Ця олімпіада уже вчетверте проводиться у стінах Острозької академії. Участь у ній беруть учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл усієї України. На урочистому відкритті турніру декан гуманітарного факультету Василь Жуковський назвав олімпіаду святом Біблії, молодості, юності та істини і подякував всім, хто доклав зусиль до цієї нелегкої справи – виховання молоді на засадах християнської моралі.

Олімпіада організована за підтримки Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, Володимира Марущенка – голови Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями, Єпископа Михайла Панночки – президента Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської-п’ятидесятників, Наталії Цвященко – директора обласного благодійного фонду «Східноєвропейська місія» та багатьох інших. Це захід, який об’єднує людей, для яких спільна віра в Бога та любов до Божого слова.