Студенти-психологи видали посібник у галузі психокорекційної роботи

16 лютого 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 15 лютого відбулася презентація посібника «Використання глини в роботі з дітьми з особливими потребами (корекційні заняття з розвитку емоційного інтелекту)». Упорядником видання є кандидат психологічних наук, доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін Національного університету «Острозька академія» Оксана Квашук. Спільно зі студентами-психологами Оксана Володимирівна проводить заняття в Острозькій спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті № 2 для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Тому посібник стане незамінним помічником у психокорекційній роботі, адже у ньому вміщені конспекти уроків ліплення з глини, розроблені у контексті корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливими потребами. Подані уроки у комплексі спрямовані на підвищення рівня емоційного інтелекту дітей – поглиблення здатності ідентифікувати власні емоції, надання можливості сублімувати негативні емоції у процес творчості, органічний розвиток когнітивних процесів тощо.

За підтримку у здійсненні цього проекту кафедра психолого-педагогічних дициплін висловлює щиру подяку ректорові НаУОА Ігорю Пасічнику, скульптору НаУОА Вікторові Архіпову та директору КЗ Острозька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат №2 Галині Бернацькій.