В Острозькій академії стартувала ІІ Всеукраїнська Інтернет-конференція

15 березня 2011

15 березня в Національному університеті «Острозька академія» розпочалась ІІ Всеукраїнська Інтернет-конференція «Інформаційне суспільство і нові виміри культури», організована кафедрою культурології та філософії Національного університету «Острозька академія».

Участь в конференції беруть студенти, аспіранти та молоді вчені з різних регіонів України, а також викладачі українських ВНЗ. За словами організатора та координатора проекту, кандидата філоcофських наук Дмитра Шевчука, загалом подано більше 20 заявок на участь в цьогорічній конференції. У статтях, що надіслані учасниками, розглядаються різні аспекти впливу сучасних інформаційних технологій на культуру, суспільтво, політику, а саме концептуальні осмислення культури в інформаційну епоху; віртуалізація культурних феноменів; кіберпростір культури; Інтернет як соціокультурний феномен; людина і Інтернет: антропологічні аспекти культури інформаційного суспільства; субкультури в Інтернеті; становлення інформаційного суспільства в Україні; політика в часи нетократії; естетика нових медіа.

Долучитись до обговорення проблем, що порушуються учасниками конференції, можна на сайті kulturolog.org.ua протягом 15-28 березня. Після цього будуть підведені підсумки дискусій, а найкращі статті буде запропоновано авторам опублікувати в «Наукових записках. Серія: Культурологія».