Чорнобиль очима студентів

14 квітня 2011

Минулого тижня гуманітарний факультет Острозької академії оголосив конкурс  плакатів-малюнків до 25-ої річниці Чорнобильської катастрофи. Академічні групи К-21, Р-22, К-31 презентували власні доробки під назвами «Чорнобиль – урок на майбутнє», «Задача, поставлена партією, виконана!», «Чорнобиль – лихо ХХ століття».

Викладач кафедри культурології та філософії Жанна Янковська говорить про виняткове значення цієї акції: «Людська пам'ять повинна зберігати не лише приємні моменти нашої історії. Наслідки цієї катастрофи відчуваються ще й досі, а тому проблема залишається актуальною».

«Мабуть, усі розуміють складність цієї проблеми , - зазначає заступник декана гуманітарного факультету з виховної роботи Лариса Мініч, - Рівненська і Житомирська область постраждали чи не найбільше у трагічний 1986 рік. Студенти Острозької академії не можуть бути байдужими до цього лиха, не можуть проігнорувати річницю такої масштабної катастрофи. Цей конкурс показав студентське бачення цієї проблеми, ставлення молодих людей до Чорнобильської катастрофи».

Переможцем конкурсу стала група К-41, яка зуміла передати в чорно-сірих тонах страшні наслідки аварії на ЧАЕС для усього суспільства.