Благодійна акція для дітей із малозабезпечених сімей

13 квітня 2011

За ініціативи Братства спудеїв та «ОстРадіо» до Дня святого Валентина в соціальній мережі «Вконтакті» був запущений проект «Живі торги». Кошти, зібрані за результатами цього проекту, студенти залучили для допомоги та підтримки малозабезпечених сімей. Так, студенти Острозької академії влаштували благодійну акцію «Подаруй дитині радість».

У вівторок, 12 квітня, у Будинку школяра зібралося 45 діток, а також їх батьки, вчителі та працівники установ, які займаються справами дітей та молоді. Діти із малозабезпечених сімей отримали подарункові пакети з солодощами, іграшками та канцелярськими приладами. А також змогли взяти участь у  розважальній програмі у вигляді конкурсів та змагань.

Студентам вдалося створити атмосферу тепла і любові. Найбільшим подарунком для діток стала увага, дбайливість і піклування, які так необхідні у житті кожного.