Зразковий музей в Острозькій академії

13 квітня 2011

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 317 від 08.04.2011 р. «Про присвоєння та підтвердження звання «Зразковий музей» при навчальному закладі, який перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України» Музею історії Національного університету «Острозька академія» присвоєно звання «Зразковий музей».

Цей статус надається музеям за вагомий внесок у справу виховання учнівської та студентської молоді, примноження надбань національної культури, збереження історичної спадщини українського народу та музейного фонду України, пропаганду пам’яток історії, культури і природи. До того ж, музей Острозької академії – єдиний у Рівненській області, що удостоєний такого звання.