Острозька академія обрала ректора

29 грудня 2011

Відділ зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія» повідомляє, що 29 грудня згідно із встановленим порядком відбулися вибори кандидатури на заміщення вакантної посади ректора Національного університету «Острозька академія».

У конференції трудового колективу взяли участь 130 делегатів-представників від професорсько-викладацького складу, студентства, адміністративно-господарської частини та адміністративно-обслуговуючого персоналу.

Після засідання лічильної комісії було оголошено результати голосування. Трудовий колектив Національного університету «Острозька академія» обрав Ігоря Пасічника ректором навчального закладу.

Процедура відбулася згідно з чинним Законодавством України.

Острозька академія обрала ректора Острозька академія обрала ректора Острозька академія обрала ректора