Солодощі у подарунок від студентів Острозької академії отримають діти

28 грудня 2011

«Ми давно вже хотіли провести цю акцію. Подібне ми проводили на тиждень факультету і тепер вирішили використати ще раз цю ідею. Лозунг нашого факультету: «Ми за корпоративний дух», тому, керуючись цим, так приємно творити благодійність, — говорить Марія Кушнірук, студентка другого курсу спеціальності «Політологія».

Влаштувати свято дітям студенти планують ще до завершення навчального процесу в Острозькій академії.