Coffee House на факультеті романо-германських мов

26 грудня 2011

На факультеті романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» 26 грудня відбувся інтелектуально-розважальний захід «Новорічний Coffee House».

Coffee House для студентів-філологів вже став доброю факультетською ‎т‎р‎а‎д‎и‎ц‎ією. Новорічний‎ ‎н‎а‎с‎т‎р‎і‎й та святкову атмосферу‎ ‎в‎е‎ч‎о‎р‎а‎ ‎с‎т‎в‎о‎р‎и‎л‎и виступи ‎учасників‎ ‎Singing Group, танцювальний гурт Snow Girls та інші талановиті студенти факультету. Ігри та веселощі подарували присутнім величезну кількість позитивних емоцій.

Справжнім сюрпризом для присутніх став виступ учасників канадсько-української обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» з колядкою  Jingle Bells Rock.

На завершення свята, як завжди – частування студентів запашною кавою та тістечками.

Coffee House на факультеті романо-германських мов Coffee House на факультеті романо-германських мов