Літературний геній Петра Кралюка очима студентів Острозької академії

22 грудня 2011

Кафедра журналістики та літературознавства Національного університету «Острозька академія» організувала читацьку конференцію на тему творчості проректора з навчально-наукової роботи, доктора філософських наук, професора, члена Національної спілки письменників України, заслуженого працівника науки і техніки України Петра Кралюка.

У творчому доробку Петра Михайловича не одна видана книга. Рецензії на його твори пишуть відомі критики України, а видавництва пропонують перевидавати романи автора, тому що попит на них, безумовно, є. Студенти ж продемонстрували свій погляд на творчість проректора та фахово проаналізували його романи. Відкривали вечір завідувач кафедрою журналістики та літературознавства доцент Володимир Шанюк та викладач кафедри і побратим Петра Кралюка по перу — доцент Анатолій Криловець.

У своїх доповідях студенти аналізували мову творів Петра Кралюка, образи його героїв, зокрема, образ княжни Гальшки Острозької, проводили паралелі з творами інших авторів. За кращі доповіді та запитання автор подарував студентам свої книги. Особливого настрою вечору надали пісні про Волинь — малу батьківщину письменника — у виконанні студенток IV курсу Наталії Коваль та Мар’яни Ковалюк.