Різдвяні вітання від Польського клубу Острозької академії

21 грудня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» в рамках діяльності Польського клубу 20 грудня відбулося театралізоване дійство «Святвечір». Учасниками дійства стали як студенти, так і школярі, які своїми акторськими здібностями нічим не поступалися спудеям. Ключовою подією, навколо якої розвивалася вистава, було народження Сина Божого — Ісуса Христа. До святкування долучилися всі ті, хто з нетерпінням чекає Новорічних свят, у чиїх серцях палає різдвяна зірочка і ті, хто просто бажав гарно провести час.

Глядачів зачарував душевний та щирий спів різдвяних пісень, оригінальність вбрання, а також бездоганне володіння акторами польською мовою. Зал вибухнув оплесками після виконання школярами різдвяної пісеньки «We wish you a Marry Christmas».

Студенти завдяки своїм творчим здібностям змогли провести паралель між добром і злом, правдою і лукавством, щирістю і лицемірством. Закликали бути милосердними, добрими, не байдужими до людського горя. Завершенням дійства стало привітання всіх присутніх з довгоочікуваними Новорічними святами.

Різдвяні вітання від Польського клубу Острозької академії Різдвяні вітання від Польського клубу Острозької академії Різдвяні вітання від Польського клубу Острозької академії