Перспективи розвитку польської мови в Україні обговорили в Острозькій академії

21 грудня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 20 грудня відбувся науково-методичний семінар «Nauczanie jezyka polskiego na Ukrainie: problemy i perspektywy». Цей захід кафедра індоєвропейських мов організовує вже вдруге. Цьогоріч науковий семінар зібрав майже усіх вчителів західного регіону, які навчають польської мови.

Головним завданням вищевказаного семінару є насамперед пошук новітніх технологій викладання іноземних мов, зокрема польської, а також обмін досвідом між учасниками з’їзду.

Семінар передбачав доповіді учасників та обговорення. Перед аудиторією виступила завідувач кафедри індоєвропейських мов Інна Ковальчук, яка поділилася думками щодо альтернативних методів навчання іноземних мов і, зокрема, застосування елементів гумору у вивченні польської мови. Також було презентовано теоретичний і практичний матеріал, що залучив до обговорення усіх фахівців цієї справи.

Під час семінару було представлено ряд проектів, якими займається науково-практична лабораторія сучасних технологій формування іншомовної компетенції, що функціонує при кафедрі індоєвропейських мов Острозької академії. Лабораторія займається дослідженням нових технологій навчання іноземних мов. Її головною темою дослідження є: «Інноваційні методи формування іншомовної комунікативної компетенції», на яку спирався і проведений семінар.