В академічному храмі відзначили День святого Миколая

20 грудня 2011

У студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» 19 грудня відбувся молебень та урочистості до Дня святого Миколая. Цікавими розповідями та легендами про це свято поділилися з вірянами студенти гуманітарного факультету Василь Махлюк та Андрій Куцюк, чудовими піснями про святого Миколая порадував студентсько-учнівський ансамбль, а Поліна Фрідріх та Ксенія Дзюбук прочитали вірші. Співець Острожчини Олесь Ундір також привітав присутніх, а його маленька онука прикрасила привітання дідуся віршиком. По завершенню свята на слухняних дітей чекали солодкі подаруночки від Миколая.

Настоятель храму, декан гуманітарного факультету, професор Василь Жуковський зазначив: «Хочеться, щоб образ святого Миколая став для всіх яскравим прикладом для наслідування, щоб всі були настільки глибоко віруючими і моральними як він. Приємно відзначити те, що з кожним роком все більше й більше відзначається це свято. Окремо подяку висловлюємо спонсору Антоніні Церкевич».

В академічному храмі відзначили День святого Миколая В академічному храмі відзначили День святого Миколая В академічному храмі відзначили День святого Миколая