Польсько-український футбольний матч в Острозькій академії

19 грудня 2011

Під час проведення неофіційної частини в рамках П’ятого щорічного польсько-українського круглого столу між НаУ «Острозька академія» та Державною вищою професійною школою ім.. Шимона Шимоновича (Польща, м. Замосць), відбувся міні-футбольний матч. Участь у ньому взяли студенти-політологи з України та Польщі.

Результатом футбольного поєдинку стала нічия, що, на думку самих учасників, не свідчить про завершення «боротьби». Протистояння уже наступного дня продовжилося у сфері науки. Далі учасників чекав круглий стіл на тему: «Опозиція в Україні та Польщі: діяльність та перспектива», де сторони у доповідях висловлювали власні позиції щодо діяльності цього інституту в Україні та Польщі. За словами учасників, таке проведення вільного часу дозволяє не лише краще познайомитись між собою, а й весело відпочити від наукових «баталій».

Польсько-український футбольний матч в Острозькій академії Польсько-український футбольний матч в Острозькій академії